Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jol'ün aklı Schalke'de

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Jol'ün aklı Schalke'de Carsi

Jol'ün aklı Schalke'de Empty
MesajKonu: Jol'ün aklı Schalke'de   Jol'ün aklı Schalke'de EmptyPerş. Mart 19, 2009 5:21 pm

Jol'ün aklı Schalke'de 2993_B_martinjol002
Hamburg Teknik Direktörü Martin Jol, Çırağan Sarayı’nda Fanatik’e konuştu. Daha kuralar çekilirken, favori olarak Galatasaray’ı gördüğünü söyleyen Jol, “Zaten ilk maçta tribünleri görünce moralim bozuldu. Deplasmanda gibiydik, yine deplasmanda oynayacağız. Turu bilmem ama burada Galatasaray’ı yenme şansımız yüzde 5’tir. Açıkçası ligi daha fazla düşünüyorum. Schalke’yle çok zorlu bir maça çıkacağız, aklım orada. Sık maç yaptığımız için UEFA Kupası bize fazla geliyor” açıklamasını yaptı.

‘Arda bence önemli değil’

Arda'nın bugünkü karşılaşmada oynayıp oynamaması konusuyla ilgilenmediğini belirten Jol, “Çok da önemli değil, zaten ilk maçta da üstün bir performans gösteremedi. Bence Galatasaray için Baros’un oynayacak olması en büyük avantaj. Unutulmasın ki, bizde de çok sayıda sakat futbolcu var. Ama Galatasaray onca sakat oyuncusuna rağmen gerçekten çok iyi organize olan bir ekip. Trabzonspor’la yaptıkları maçı da izledim, gayet iyi oynadılar. İlk maçta ortaya koydukları mücadele de takdir edilmeli” dedi.

‘Fenerliler de memnun olsun!’

Ali Sami Yen Stadı’nda da idman öncesi bir basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Martin Jol, ilginç açıklamalarda bulundu. Hollandalı çalıştırıcı, şu ifadeleri kullandı:?“Fenerbahçeliler, Galatasaray kendi statlarında UEFA Kupası’nı alacak diye endişe ediyormuş. Finali biz oynayalım ki onlar da memnun olsun. Ayrıca Ali Sami Yen Stadı için ‘cehennem’ diyorlar. Ben Tottenham’ın başındayken asıl cehennemi İnönü’de gördüm. Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı, Galatasaraylı taraftarlardan çok daha ateşli..
http://www.bin903.tr.gg

Jol'ün aklı Schalke'de
1 sayfadaki 1 sayfası