Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş günlüğü

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Beşiktaş günlüğü Carsi

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü EmptyCuma Nis. 03, 2009 1:58 am

Beşiktaş günlüğü 18_249139_yusuf
Sakatlığı nedeniyle hafta içindeki antrenmanlarda düzenli olarak çalışamayan Delgado ile Yusuf, dün testten geçirildiler.

Gözler Yusuf’a çevrildi
Sakatlığı nedeniyle hafta içindeki antrenmanlarda düzenli olarak çalışamayan Delgado ile Yusuf, dün testten geçirildiler. Arjantinli’ye göre daha iyi olduğu ifade edilen Yusuf, idmanın bir bölümünde takımla çalıştı ve daha sonra salona geçti. Ağrıları hafifleyen tecrübeli futbolcunun büyük bir ihtimalle sahada olacağı dile getirildi. Yusuf, “Gerekirse iğneyle sahada olmak istiyorum. Puan kaybına tahammülümüz yok” dedi n

Tello’ya uyku ilacı!
Şili Milli Takımı’nın Uruguay ile oynayacağı karşılaşmada görev yapacak olan Tello, yarın geç saatlerde İstanbul’da olacak. Kulüp ve teknik heyet, Şilili oyuncunun uçakta dinlenebilmesi için özel olarak kullanılan bir uyku ilacı verilmesini kararlaştırdı. Bu şekilde Tello’nun jetlag diye bilinen sorunla karşı karşıya kalmayacağı belirtildi. Kayseri sınavında oynayıp-oynamayacağına tecrübeli oyuncu karar verecek

Gökhan Zan Körfez’e!
Kayserispor’la İnönü’de karşılaşacak olan Beşiktaş, dünü tek antrenmanla geçirdi. Siyah-Beyazlılar, ekip sakat ve milli oyuncularından yoksun bir antrenman yaptı. Kayserispor maçına yetişmeyeceği açıklanan Gökhan Zan’ın, gelecek haftaki Kocaelispor sınavında takımdaki yerini alabileceği dile getirildi. Gökhan, “Formamı çok özledim. Bir an önce sahaya çıkmak istiyorum” diye konuştu

Erkan Zengin çok formda
Ara transferde İsveç’in Hammarby takımından kiralanan Erkan Zengin’in performansı her geçen gün daha da yükseliyor. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin genç futbolcuyu Kayserispor karşılaşmasında görevlendirmesi bekleniyor. Her fırsatta yedek kalmayı dert etmediğini söyleyen Erkan, “Hocam bana şans verirse, elimden gelenin en iyisini yaparım” diye konuştu
http://www.bin903.tr.gg

Beşiktaş günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş günlüğü
» Beşiktaş günlüğü
» Beşiktaş günlüğü
» Cola Turka ile İdman Günlüğü
» Cola Turka ile İdman Günlüğü