Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rusya'dan buz gibi haber

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Rusya'dan buz gibi haber Carsi

Rusya'dan buz gibi haber Empty
MesajKonu: Rusya'dan buz gibi haber   Rusya'dan buz gibi haber EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 4:28 pm

Rusya'dan buz gibi haber 18_257817_Caner
Sol kanat oyuncusu Zhirkov´u Chelsea´ye satmaya hazırlanan CSKA Moskova, Caner´i kadrosunda tutmak istiyor. Genç futbolcu, “Kulüpler anlaşsın, ben gelmeye hazırım” diyor
Mehmet Topuz’dan sonra Caner Erkin transferi de arapsaçına döndü. Daha önce Beşiktaş’a yeşil ışık yakan CSKA Moskova’nın, sol beki Zhirkov için Chelsea’yle anlaşması planları alt-üst etti. Zhirkov’un gitmesiyle birlikte, Caner Erkin’in de Rusya’da kalma ihtimali güçlendi. Yöneticilerle bir görüşme yapan genç futbolcu, “Moskova’yla görüştüm. Zhirkov’un gidişiyle, bana ihtiyaç duyduklarını söylediler. Ben de gelmek istiyorum, ancak ne yapacağımı şaşırdım” dedi. Gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan Caner için, Siyah-Beyazlılar daha önce kiralama yolunu denemiş, ancak başarılı olamamıştı.

Denizli ‘Tamam’ dedi
Caner’deki son durumu hemen Denizli’ye bildiren idareciler, ilginç bir yanıt aldı. Denizli, “Stoper aldık. Toraman sağda da oynar. Ayrıca Mehmet Topuz da büyük ihtimalle gelecek. Ekrem’i solda değerlendirebilirim. İbrahim Üzülmez ile birlikte bana yeter. En kötü Rodrigo Tello bile solda oynar.?Bu konuda sıkıntı yaşamayız. Şartlarımızı farklı hedeflere yöneltebiliriz” dedi. Denizli’nin de bu sözleri üzerine, Beşiktaş Caner Erkin transferini şimdilik askıya aldı ve farklı hedeflere yönelmeye başladı.
http://www.bin903.tr.gg

Rusya'dan buz gibi haber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1 iyi 1 kötü haber
» Ekrem Dağ gibi jokerin olsun
» Beşiktaş Çarşı - Gündoğdu ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN BİZ KARA KARTALLIYIZZ.......