Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkese nasip olmaz çift kupa

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Herkese nasip olmaz çift kupa Carsi

Herkese nasip olmaz çift kupa Empty
MesajKonu: Herkese nasip olmaz çift kupa   Herkese nasip olmaz çift kupa EmptyPerş. Haz. 18, 2009 8:06 pm

Herkese nasip olmaz çift kupa 18_258807_demiroren_423
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu sezon aldıkları iki kupanın herkese nasip olmayacağını ve iki kupayı birden kazanan bir başkan olarak çok mutlu olduğunu söyledi.

Demirören, kulübün aylık çıkan "Beşiktaş Dergisi"nin şampiyonluk sayısında yer alan yazısında, taraftarlara seslenerek, "Öyle büyük ve anlamlı mutluluklar vardır ki, yaşarken her kula nasip olmaz. İşte ben yüce Allah’ın o kullarından birisiyim, çünkü çifte kupalı Beşiktaş’ın başkanıyım. Bu nedenle bu yazım, bir mutluluk ve şükran yazısıdır. En sonda söyleyeceğimi en başta söylüyorum, büyük özveriler ve emeklerle kazanılan Fortis Türkiye Kupası ve Turkcell Süper Lig şampiyonlukları hepimize kutlu olsun. Tüm camiaya hayırlı olsun. Bu mutluluğu bütün Beşiktaşlılar, doya doya yaşayın" dedi.

Bu şampiyonluklara giden, binbir güçlük ve sıkıntıyla dolu uzun yolda yürürken yaşadıklarını, taraftarların çok iyi bildiğini kaydeden Başkan Demirören, şunları söyledi: "En zor günde bile başarıya inanmış bir başkan, bir Beşiktaşlı olarak, neler düşündüğümü, neler istediğimi ve de duygularımı her ay dergimizde sizlerle paylaşmıştım. Zor günlerde her türlü kararda benimle birlikte hareket ederek, benim arkamda duran, destek veren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma; yine en zor günlerimde hep benimle olan, düşünceleriyle, çabalarıyla ve özverileriyle bana güç katan yönetim dışındaki yol arkadaşlarıma; bütün güçlüklerin aşılmasında tek yol gördüğüm, birlik ve beraberlik çağrılarıma uyarak kucaklaşan ve gücünü tüm Türkiye’ye gösteren büyük Beşiktaş camiasına; ’Her şey bitti, ümitler tükendi’ denilen günlerdeki direnci, inancı, dik duruşu ve gerçekleştiğinde tüm ülkeyi önce şaşkınlığa, sonra da hayranlığa boğan söylemleriyle hep inanılmazı ve ilkleri başaran teknik direktörümüze ve yardımcılarıyla bütün ekibine; saha içinde sergiledikleri dayanışma ile takım ruhunu oyunlarına yansıtarak büyük yarıştan en önde çıkan şampiyon futbolcularıma; gecesini gündüzüne katarak başarıya giden yolu kısaltan, hepsi birbirinden fedakar kulüp çalışanlarına; artık gücünü değil ülkemizin, bütün dünyanın hayranlıkla kabul ettiği eşsiz taraftarımıza, bize bu eşsiz mutluluğu yaşattıkları için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum."

Şampiyonlukları büyük Beşiktaş camiasına armağan ettiklerini vurgulayan Yıldırım Demirören, "Ben ve arkadaşlarım, varılan hedefin bir son değil, bir başlangıç olduğunu ve asıl şimdi daha çok çalışmak gerektiğini iyi biliyoruz. Ne mutlu ’Beşiktaşlıyım’ diyene" diyerek sözlerini tamamladı.
http://www.bin903.tr.gg

Herkese nasip olmaz çift kupa
1 sayfadaki 1 sayfası