Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Filip Holosko formayı kaptı

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Filip Holosko formayı kaptı Carsi

Filip Holosko formayı kaptı Empty
MesajKonu: Filip Holosko formayı kaptı   Filip Holosko formayı kaptı EmptyC.tesi Mart 07, 2009 4:05 am

Filip Holosko formayı kaptı 18_246095_holosko0210_423

Hacettepe sınavında Mert Nobre´nin yerine, Kara Kartal´ın Slovak yıldızı Filip Holosko ilk 11´de görev yapacak.

Yedek kalıyordu
Ankaraspor'u 3-1’lik sonuçla geçerek Fortis Türkiye Kupası’nda final yolunda önemli bir adım atan Beşiktaş, Mert Nobre’nin sakatlığıyla sarsılmıştı. Sağlık ekibi, Brezilya asıllı futbolcunun oynamasının imkansız olduğunu açıkladıktan sonra gözler Filip Holosko’ya çevrildi. Ankaraspor maçında çok şık bir gole imza atan yıldız oyuncunun, Hacettepe sınavında ilk 11’de görev yapması kesinleşti.

‘Yine atmak istiyorum’
Yedek kalmayı dert etmediğini dile getiren Holosko, “Kimse kulübede oturmak istemez. Ben antrenmanlarda çalışıp, formayı kapmak istiyorum. Hocamız şans verirse, elimden gelenin en iyisini yaparım. Takım büyük çıkış yakaladı. Şampiyonluğun en büyük adayıyız. Bu hedef doğrultusunda ben de Beşiktaş’a katkı sağlamak istiyorum. Form durumum iyiye gidiyor, Hacettepe maçında da gol atmak amacındayım” dedi.

http://www.bin903.tr.gg

Filip Holosko formayı kaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Filip Holosko
» Formayı giyersem çıkarmam
» Holosko: 2 - Baros: 1
» Holosko’dan büyük hata
» Nobre'nin yerine Holosko