Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı Carsi

Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı Empty
MesajKonu: Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı   Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı EmptyCuma Nis. 03, 2009 1:00 am

Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı Medya17
Bağdat Caddesi'ndeki Kartal Yuvası Mağazamız'ın resmi açılışı yapıldı. Açılış kurdelasını Başkanımız Yıldırım Demirören ve Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli birlikte kesti. Taraftarlarımız açılışa büyük bir ilgi gösterdi.
Bir süre önce faaliyetine başlayan Bağdat Caddesi Kartal Yuvası mağazamızın resmi açılış törenine Başkanımız Yıldırım Demirören'in yanı sıra Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkan, İcra Kurulu Üyesi, Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Behçet Ümitlen, Voleybol, Hentbol, Kürek ve Boks Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bülent Deriş, Satranç ve Spor Okulları'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Sarsmaz, Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Aksoy, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, futbolcularımızdan İbrahim Toraman, Yusuf Şimşek, Fabian Ernst, Hakan Arıkan ve Serdar Özkan katıldı.

Taraftarlarımız, Başkanımız Yıldırım Demirören, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ve futbolcularımıza büyük ilgi gösterdi. Oyuncularımız bol bol forma imzaladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, gösterilen ilgi konusunda, "Bu ilgi bana değil, oyunculara. Taraftarların isteklerini yerine getireceğiz" dedi.
http://www.bin903.tr.gg

Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metrocity Kartal Yuvası Açıldı
» Bağdat Caddesi Beşiktaş'ın Kalesi
» Kartal Yuvası Yaz Koleksiyonu
» Fener'in kalbine Kartal Yuvası!
» Kartal işbaşında!