Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur Carsi

Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur Empty
MesajKonu: Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur   Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 5:11 pm

Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur 18_258983_20FAN8CAGLAR423
Denizlispor´da başarılı bir sezon geçiren Çağlar Birinci, Beşiktaş´ta oynamaktan gurur duyacağını dile getirdi.

Fenerbahçe’nin de kendisiyle ilgilendiğini belirten milli futbolcu, “Denizlispor ile üç yıl daha anlaşmam var. Beşiktaş’tan bana gelen bir teklif yok. Ben de gelişmeleri basından takip ediyorum. Sadece Beşiktaş’ın beni istediğini duydum. Fenerbahçe’nin de benimle ilgilendiği söyleniyor. Sonuçta ben Denizlispor’un futbolcusuyum, önce kulübümün karar vermesi gerekiyor” ifadesini kullandı.

Erhan Borsaya bildirildi
Beşiktaş Aydın Karabulut karşılığında Ankaraspor’dan gerçekleştirdiği Erhan Güven transferini İMKB’ye bildirdi. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ’nin İMKB’ye gönderdiği yazıda, “Ankaraspor Kulübü futbolcusu Erhan Güven ile futbol A takımımız oyuncularından Aydın Karabulut’un, karşılıklı takas edilerek transfer edilmeleri konusunda, kendileri ve kulüpler arasında mutabakata varılmıştır” ifadesine yer verildi.
http://www.bin903.tr.gg

Çağlar: Beşiktaş’ta oynamak büyük gurur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş günlüğü
» Holosko’dan büyük hata
» Devler Ligi için büyük revizyon!
» Beşiktaş'ım..!
» Beşiktaş günlüğü