Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Denizli diyor ki!

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Denizli diyor ki! Carsi

Denizli diyor ki! Empty
MesajKonu: Denizli diyor ki!   Denizli diyor ki! EmptySalı Mart 24, 2009 10:12 pm

Denizli diyor ki! 18_248127_denizlidiyorki4233
‘Ben bir otoriteyim ve otoriteler sırf laf söylemek için konuşmazlar. Az kaldı. Önümüzdeki haftadan itibaren ligin zirvesi şekillenmeye başlar´

‘Güçlü adımlarla’
Beşiktaş'ta görev aldıktan sonra, “26. haftayı bekleyin” diyen teknik direktör Mustafa Denizli, “Bekleyin” yorumunda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, “O günkü tahminin bir şeylere dayanarak yapmıştım. Ben bir otoriteyim ve otoriteler sırf laf söylemek için konuşmazlar. Belki küçük sekmeler olur, ancak önümüzdeki haftadan itibaren ligin zirvesi şekillenmeye başlar. Biz bunu en iyi şekilde değerlendirip şampiyonluk hedefine daha da güçlü adımlarla yürümek istiyoruz” diye konuştu.

‘Asla gevşemek yok’
Rakiplerinin üst üste ve herkese sürpriz gelebilecek puanlar kaybetmesinin kendilerini asla gevşetmeyeceğinin altını çizen tecrübeli hoca, “Zaten buna başta ben kesinlikle izin vermem. Tam aksine, işimize daha da ciddi sarılıp rakiplerimizin durumlarına düşmemek için tedbirli olacağız. Takımın genel performansından çok memnunum. Ancak bireysel eksikliklerimiz olduğu da gerçek. Bunları her geçen hafta düzeltip, üstüne koyarak hedefimize ulaşacağız” görüşünü dile getirdi.

Sözleşme teklifi...
Denizli, başkan Yıldırım Demirören’in kendisine uzun vadeli bir sözleşme teklif ettiğini, ancak kendisinin buna cevap veremediğini de ifade etti. Denizli, “Başkanımız geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğimizde bana uzun vadeli bir sözleşme önerdi. Şu anda önemli olan tek şey takımın başarısı. Bunu her zaman görüşüp konuşabiliriz” dedi. Tecrübeli hoca Bobo ve Nobre’yi bir arada oynatmamasını da stratejik bir uygulama olarak dile getirdi.
http://www.bin903.tr.gg

Denizli diyor ki!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizli var, Başkan yok!
» Denizli'nin adamları
» Mustafa Denizli’nin Açıklaması