Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mustafa Denizli’nin Açıklaması

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Mustafa Denizli’nin Açıklaması Carsi

Mustafa Denizli’nin Açıklaması Empty
MesajKonu: Mustafa Denizli’nin Açıklaması   Mustafa Denizli’nin Açıklaması EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 3:42 am

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli 3-1 kazandığımız Kocaelispor maçı sonrasında şu açıklamayı yaptı:
“Kocaelispor, Beşiktaş’ı yenseydi kümede kalma ihtimalini arttıracaktı. O yüzden zor bir deplasmana geldiğimizi biliyorduk. Bu akşam 2009 yılının en kötü 45 dakikasını yaşadık. Bu 45 dakikayı bir daha hatırlamak istemiyorum. Sakat ve cezalı oyuncularımızın durumu bizi etkiledi. Fizik olarak kendimizi sahaya verdiğimizde, kazanma hırsını tekrar kazandığımızda maçı çevirebiliyoruz. Kendimizi oyunun her döneminde var hissedebiliyoruz. İkinci 45 dakika ise mücadele ve sakinlik olarak iyiydik. Kazanma arzumuz ikinci devrede üst seviyedeydi. Beni en çok sevindiren ikinci yarıda mağlubiyeti kabullenmeyen Beşiktaş’ı görmek oldu. Pozisyon bulmak, gol atmak, devamını aramak pozitif gelişmeler. Bir daha böyle bir 45 dakika oynayamamak için elimizden gelen bütün çabayı sarfedeceğiz. Bizim için zor bir deplasmandı. Burası sadece bizim için değil her takım için zor bir yer.

Erkan’ı faydalanmak için transfer ettik. Bugün iki alternatifim vardı. Biri Erkan ve Cisse ile başlamak diğeri de Holosko ve Uğur’la başlamaktı. Holosko ve Uğur’la başlasaydık kulübenin durumu kritikleşecekti. O yüzden böyle bir tercih yaptım.”
http://www.bin903.tr.gg

Mustafa Denizli’nin Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizli var, Başkan yok!
» Denizli diyor ki!
» Denizli'nin adamları