Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kazanmadığı kupa yok!

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Kazanmadığı kupa yok! Carsi

Kazanmadığı kupa yok! Empty
MesajKonu: Kazanmadığı kupa yok!   Kazanmadığı kupa yok! EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 3:55 pm

Kazanmadığı kupa yok! 18_249061_kazanlmadigikupa4233
Brezilya'nın golcü oyuncusu Ronaldo'nun başarıları kupalarla dolu...
Dünya Kupası (2)
* Konfederasyon Kupası
* Copa America (2)
* Olimpiyat Şampiyonluğu.
* UEFA Kupa Galipleri Kupası
* UEFA Kupası
* İntercontinental Kupa
* İspanya Şampiyonluğu (2)
* İspanya Süper Kupası (2)
* İspanya Kupası
* Hollanda Kupası
* Brezilya Kupası

..Ve gözler Denizli’deGöreve geldiği günden bu yana sürekli, “Ligin kaderi 26. haftada belli olur... Gerçek Beşiktaş’ı ve ligdeki tabloyu o zaman göreceksiniz” diyen Denizli’nin beklediği gün geldi. Kara Kartallar, Kayserispor mücadelesiyle 26. hafta mücadelesine çıkacak. Beşiktaş’ın sahadan galibiyetle ayrılması ve lider Sivasspor’un da Denizli deplasmanında puan kaybetmesi durumunda Siyah-Beyazlılar ligin zirvesine kurulacak.

Bobo: Benim maçım olacak
Geçtiğimiz hafta ikinci kez baba olan Bobo, Kayserispor maçı öncesinde iddialı konuştu. Genç golcü, “Bu mutluluk benim için inanılmaz bir duygu. Takım arkadaşlarımın da sevindiklerini görmek beni mutlu etti. Artık bana düşen, haftasonu Kayserispor filelerini havalandırıp, takımı galibiyete taşımak. Gol atmayı hiç bu kadar istememiştim... Kazanıp şampiyonluk yolunda dev bir adım daha atacağız” dedi.

Sakatlarda kader günü
Üst üste gelen sakatlıklar nedeniyle orta sahada sıkıntı yaşayan Beşiktaş’ta, Delgado ile Yusuf dünkü antrenmana katılmadı. Sağlık ekibi bugün her iki oyuncuya da test uygulayacak. Orta sahada oyun kurucu mevkiinde oynayan Yusuf ile Delgado’nun durumunun kritik olması, teknik direktör Denizli’yi de sıkıntıya soktu. Tecrübeli çalıştırıcı Fransız yıldızı Edouard Cisse’ye ‘Hazır ol’ mesajı verdi.

Kayseri biletleri satışa sunuldu
Beşiktaş-Kayserispor karşılaşması biletleri, satışa sunuldu. Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden satılan biletlerin fiyatları şöyle:
VIP üst B&E: 250,00 TL
VIP üst A&F: 200,00 TL
VIP alt A&F: 150,00 TL
VIP alt B&E: 175,00 TL
VIP alt C&D: 200,00 TL
Numaralı orta: 150,00 TL
Numaralı kenar: 130,00 TL
Kapalı üst: 110,00 TL
Kapalı alt: 80,00 TL
Yeni açık: 35,00 TL
http://www.bin903.tr.gg

Kazanmadığı kupa yok!