Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde Carsi

Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde Empty
MesajKonu: Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde   Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde EmptyPaz Nis. 12, 2009 7:21 pm

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız’ın başarılı oyuncusu Müjde Yüksel, bu yıl Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası’nda bir ilke imza atarak, Türkiye Kupası'nı almak istediklerini söyledi.
Kayseri’de düzenlenen Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası’nda başarılı olmaları durumunda, Türkiye Kupası’nı ilk kez kazanacağımızı vurgulayan Müjde Yüksel, “Favorilerden biri kesinlikle biziz. Ancak her maç zorlu geçecek. Beşiktaş Cola Turka tarihinde bugüne kadar Türkiye Kupası’nı kazanamadı. Biz bu sene Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası’nı kazanarak, bir ilki yaşamak istiyoruz. Bu yüzden çok hırslıyız.” diye konuştu.

Bu yıl Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan takımların zorlu bir mücadeleye hazırlandığını söyleyen Yüksel, finalde sürpriz bir takımın olacağı tahmininde bulundu. Yüksel,“Bu yıl Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan her takım çok güçlü. Zaten bu sezon TBBL’de yaşanan mücadele, bize Kayseri’de oynanacak olan Sekizli Final’in ne kadar çeklişmeli olacağı gösteriyor. Herkesin herkesi yenebilecek gücü var. Rakiplerimizi değerlendirdiğimde şunu çok rahat söyleyebilirim. Bugüne kadar oynanan en çekişmeli Türkiye Kupası Sekizli Final’i Kayseri’de yaşanacak. Ben yıl sürpriz bir takımın finalde yer alacağını düşünüyorum.” dedi.

Takımının TBBL’de gösterdiği performans hakkında da değerlendirmelerde bulunan Yüksel,“Sezon başında hedeflediğimiz yerde olamadık. Daha iyi yerlerde olabilirdik. Play-Off’larda gerçek gücümüzü göstereceğiz. Özellikle yarı final serileri çok heyecanlı geçecek. Bu yüksek tempoyu kaldırabilen ve motivasyonunu sonuna kadar koruyabilen takım şampiyon olacak ve biz de şampiyonluğu elde etmek için mücadele edeceğiz. Siyah Beyazlı taraftarlara bu sene şampiyonluk sevincini yaşatmak istiyoruz.” dedi.

Samsun Basketbol’un bu sezonun sürpriz takımı olduğunun altını çizen Yüksel,“Evinde hiç maç kaybetmeyerek büyük bir başarıya imza attıklarını düşünüyorum. Samsun’un seyircisi de altıncı oyuncuları olarak tüm sezon çok başarılıydı.” şeklinde konuştu.

Kendi performansı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Müjde Yüksel, “Geçmişten bugüne en büyük kazancım tecrübe oldu. Bu arada basketbolumu çok geliştirdim. Kariyerim açısından baktığımda da Türkiye’nin sayılı kulüplerinden biri olan Beşiktaş Cola Turka’da oynuyor olmak çok gurur verici. Ancak bu sezon başında küçük bir uyum sorunu yaşasam da bunu çabuk atlattım. Şu anda takım için oldukça verimli bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Galiba daha fazla sorumluluk almam gerekiyor.” dedi.
http://www.bin903.tr.gg

Bayanlarımız ’İlk Kupa’nın Peşinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayanlarımız Kayseri Kartal Yuvası’nı Ziyaret Edecek
» Kazanmadığı kupa yok!
» Kupa programı belli oldu
» Herkese nasip olmaz çift kupa