Bin903 | Karakartalların Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bin903, Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş videoları, Çarşı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda

YazarMesaj
carsiahmet
Admin
Admin
carsiahmet

Erkek Mesaj Sayısı : 402
Lakap : cArsiAhmet!
Üye Puanı : 845
Rep : 1
Ruh Hali : Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda Carsi

Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda Empty
MesajKonu: Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda   Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda EmptyPaz Nis. 12, 2009 7:26 pm

Aroma Erkekler İkinci Lig Yarı Final grubu son maçında Manavgatspor ile karşılaşan Erkek Voleybol Takımımız, rakibini 3-1 mağlup ederek final grubuna katılmaya hak kazandı.
Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'nda yapılan yarı final maçlarında Konya Diltaş Eğitim Kurumları'nı 3-2, ardından da DİSKİ'yi 3-1 mağlup eden Erkek Voleybol Takımımız, son karşılaşmasını Manavgatspor ile oynadı.

İlk seti 22-25 kazanan Siyah-Beyazlılarımız, ikinci seti 27-25 kaybetti. Üçüncü seti 20-25 ve dördüncü seti de 21-25 alan Erkek Voleybol Takımımız, salondan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Grubunda oynadığı 3 maçı da kazanan Takımımız, bu sonuçların ardından 8 puanla grup lideri olarak final grubuna yükseldi. 7 puan elde eden grup ikincisi Konya Diltaş Eğitim Kurumları da final grubunda mücadele etmeye hak kazandı.

Takımımız final grubunda Konya Diltaş Eğitim Kurumları'nın dışında, Çankaya Belediye ve Isparta Eğirdir Belediye ile mücadele edecek. 17-19 Nisan tarihlerinde yeri daha sonra belirlenecek olan final grubunu ilk iki sırada bitirecek ekipler, önümüzdeki sezon 1. Lig'de mücadele etmeye hak kazanacak
http://www.bin903.tr.gg

Voleybolda Erkeklerimiz Final Grubunda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Voleybolda Final Programı
» Filede Erkeklerimiz 1. Ligi Hedefliyor
» Voleybolda Zorlu Sınavlar
» Voleybolda Zorlu Seri Başlıyor
» Final dönemi